Privatumo politika

MBA BALDAI gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.
Lankantis https://www.mbabaldai.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

MBA BALDAI taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. MBA BALDAI šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.
Pateikdami užklausimą lankytojai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pateikia šiuos duomenis:
Lankytojo vardas, elektroninio pašto adresas, miestas.
MBA BALDAI neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.
Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir MBA BALDAI įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti kreipiantis nurodytais kontaktais.
Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.
Klientų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
• apdoroti prekių užsakymus;
• atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
• išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
• vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
• bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
• tiesioginės rinkodaros tikslais
Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.
Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko MBA BALDAI.
Kiekvienas klientas turi teisę kreiptis dėl jo duomenų ištrynimo iš MBA BALDAI sistemos.
Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.
MBA BALDAI turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.
MBA BALDAI įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. MBA BALDAI įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.
Jei kyla abejonių, kad MBA BALDAI jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis MBA BALDAI nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Taisyklių galiojimas
Šios Taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. MBA BALDAI pasilieka teisę keisti šias Taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus MBA BALDAI informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti Taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą lankydamiesi tinklapyje.
Kontaktai
Bet kokiais, su Taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB MEDINIAI BALDAI
Kulpės g. 2, Domantų k., 81439 Šiaulių r.
TEL. +370 640 40403
EL.P. info@mbafurniture.eu